Gry

Ghostrunner 2

Ghostrunner 2 to mocno wyczekiwany, hardcorowy slasher FPP. Ulice Wieży Dharma spłyną krwią w tej cyberpunkowej, post-apokaliptycznej opowieści, rozgrywającej się po wydarzeniach z pierwszej odsłony, rok po upadku Kluczniczki.

Project_Hel

Project_Hel to największe ze stworzonych przez nas DLC do Ghostrunnera. Opowiada historię o Hel – bossa z oryginalnej gry, który ma krwawo powstrzymać rozpoczynającą się rebelię. Nowe mechaniki, świeże spojrzenie na poziomy oraz dodatkowe utwory muzyczne, tworzą unikalne, ale wciąż znajome doświadczenie Ghostrunnera.

Ghostrunner

Ghostrunner to unikatowa gra akcji łącząca mechanikę one-hit-one-kill, parkour i cyberpunkową estetykę. Stań do walki jako Jack, ostatni z Ghostrunnerów – elitarnych cyber ninja strzegących porządku w Wieży Dharma.

God’s Trigger

God’s Trigger to top-down shooter, który zapewnia dynamiczną rozgrywkę, solidną dawkę adrenaliny i możliwość gry w trybie kooperacji (także lokalnie!). Dołącz do Harrego i Judy, anioła i demonicy, którzy łaczą siły by rzucić wyzwanie niebu i wyrównać stare rachunki.

Warlocks vs Shadows

Warlocks vs Shadows to połączenie action RPG i brawlera. Wciel się w rolę jednego z 11 potężnych czarnoksiężników o zróżnicowanych zdolnościach i powstrzymaj inwazję tajemniczych cieni. Pixelartowa grafika i  zręcznościowy system walki pozwalają poczuć emocje znane z klasyków gatunku.

Deadlings

Pokieruj czwórką sympatycznych zombie usiłujących pokonać pełen pułapek labirynt w klasycznej platformówce. Dla osiągnięcia sukcesu kluczowa będzie nie tylko zręczność, ale też sprawne wykorzystanie unikatowych możliwości każdego z Twoich nieumarłych podopiecznych.