Warlocks vs Shadows
Warlocks vs Shadows

Warlocks vs Shadows to połączenie action RPG i brawlera. Wciel się w rolę jednego z 11 potężnych czarnoksiężników o zróżnicowanych zdolnościach i powstrzymaj inwazję tajemniczych cieni. Pixelartowa grafika i  zręcznościowy system walki pozwalają poczuć emocje znane z klasyków gatunku.

 

Walcz!

Warlocks vs Shadows to intensywna gra akcji z elementami RPG, w której twoim zadaniem jest pokonać przeciwników używając walki, przemyślanej strategii, magii i zdobytych umiejętności.

Wybierz jedną spośród 11 unikalnych postaci, wyróżniających się specjalnymi mocami oraz stylem walki, dzięki czemu każda rozgrywka jest inna i ekscytująca.

Pixelowy świat

Wkrocz do pięknego pikselowego świata, gdzie dodatkowo usłyszysz świetną muzykę. Każda postać oraz ogromny zasób przeciwników zostali szczegółowo dopracowani. Stocz walkę z potężnymi maszynami wojennymi oraz okrutnymi potworami, przypuszczającymi coraz to nowsze ataki. Zagraj w trybie Kampanii solo lub z kolegą, lub pokonaj znajomych w trybie Deathmatch dla 4 graczy, by przekonać się, kto wykaże się nerwami ze stali i refleksem.

Czy jesteś w stanie sprowadzić zagładę na cienie zła i powstrzymać je przed unicestwieniem wszechświata? Sprawdź teraz i przywołaj swojego maga do walki!