Ghostrunner
Ghostrunner

Ghostrunner to unikatowa gra akcji łącząca mechanikę one-hit-one-kill, parkour i cyberpunkową estetykę. Stań do walki jako Jack, ostatni z Ghostrunnerów – elitarnych cyber ninja strzegących porządku w Wieży Dharma. Rozpocznij wspinaczkę na szczyt i rzuć wyzwanie samozwańczej władczyni tego świata – bezwzględnej Kluczniczce.

Walcz

Walka w Ghostrunnerze jest niezwykle szybka i brutalna. Jedno uderzenie cyber-katany wystarcza, aby rozprawić się z dowolnym przeciwnikiem, ale też jeden celny pocisk to wszystko czego potrzeba żeby zakończyć Twój bieg. Zrób użytek ze swojej nadludzkiej mobilności aby zawsze pozostać o krok do przodu przed wrogami. Unikaj kul, pozostawaj w ruchu i udowodnij, że przewaga liczebna nic nie znaczy w obliczu umiejętności.

 
 

Wspinaj się

Wieża Dharma to ponure miejsce. Wszechobecne neony wciąż przypominają o czasach świetności, lecz bezwzględność i okrucieństwo rządów Kluczniczki uczyniły ostatni bastion ludzkości piekłem na ziemi. Rozpocznij swoją wspinaczkę na samym dnie i pokonuj kolejne poziomy megastruktury w drodze na szczyt, gdzie czekają odpowiedzi na piętrzące się przed ostantim Ghostrunnerem pytania oraz… zemsta.

zajrzyj w otchłań

Wieża Dharma to tylko jeden z dwóch światów które przyjdzie Ci przemierzać. Cyberotchłań to szczególne miejsce, wirtualna rzeczywistość do której dostęp mają tylko wybrani, skrywająca zarówno tajemnice przeszłości jak i dostęp do najgroźniejszych narzędzi jakimi może posługiwać się Ghostrunner. Odnajdź drogę w labiryntach wirtualnej rzeczywistości aby odblokować potężne zdolności.

 
 

Pozostań w ruchu

Podejdź do gry po swojemu – niezależnie od tego czy chcesz p0konywać kolejne poziomy w rekordowym czasie czy skupić się na eksplorowaniu zakamarków Wieży, zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Różnorodność wyzwań oraz dowolność w sposobie ich pokonywania zapewniają rozgrywce świeżość, a system natychmiastowego respawnu sprawia, że gra nigdy się nie dłuży.

Dowiedz się więcej