Ghostrunner 2
Ghostrunner 2

Ghostrunner 2 to mocno wyczekiwany, hardcorowy slasher FPP. Ulice Wieży Dharma spłyną krwią w tej cyberpunkowej, post-apokaliptycznej opowieści, rozgrywającej się po wydarzeniach z pierwszej odsłony, rok po upadku Kluczniczki.

Ewolucja

Poziomy gry są jeszcze bardziej złożone i zapewniają dużą różnorodność rozgrywki. Walki z bossami zapewniają szeroki wachlarz wyboru w kwestii podejścia, gwarantując unikatowe doświadczenie przy każdym starciu. System progresji gracza został całkowicie przemodelowany, oferując możliwość eksperymentowania i dostosowywania rozgrywki do swoich potrzeb. Nowy system dialogów pozwala graczom jeszcze bardziej zagłębić się w przedstawioną historię. Gra zawiera wiele nowych rodzajów wrogów, a część z tych już dobrze znanych została przeprojektowana na potrzeby odświeżonej rozgrywki. Środowisko składa się z wielu interaktywnych obiektów, a nowe ulepszenia i niezależne, wspierające gracza postacie, sprawiają, że walka jest jeszcze bardziej emocjonująca.

 
 

Walcz!

Niesamowite walki z bossami, eksploracja świata Zewnętrznego, usprawniony model walki, nieliniowe poziomy ze złożonymi sekcjami motocyklowymi, nowe ekscytujące tryby i wszystko to, co uwielbialiście w oryginalnym Ghostrunnerze. Nowe umiejętności pozwalają na większą kreatywność i sprawne mierzenie się z najsilniejszymi przeciwnikami. Wrogowie w Ghostrunner 2 reagują unikatowo na zachowanie gracza, przez co każda walka stanowi świeże wyzwanie.

Premiera w październiku 2023!

Ghostrunner 2 charakteryzuje się jeszcze większą regrywalnością – gracze mogą rozgrywać kampanię, wspinać się w rankingach, eksperymentować ze stylem gry i próbować nowych trybów. Gra jest pozycją obowiązkową dla fanów oryginalnego Ghostrunnera i każdego, kto ceni sobie intensywną oraz wciągającą akcję.

 

Kup już dziś!