Project_Hel
Project_Hel

Project_Hel to największe ze stworzonych przez nas DLC do Ghostrunnera. Opowiada historię o Hel – bossa z oryginalnej gry, który ma krwawo powstrzymać rozpoczynającą się rebelię. Nowe mechaniki, świeże spojrzenie na poziomy oraz dodatkowe utwory muzyczne, tworzą unikalne, ale wciąż znajome doświadczenie Ghostrunnera.

Zostań Hel

Przejmij kontrolę nad Hel, jednym z bossów z oryginalnej gry, która schodzi z wieży Dharma na własną krwawą misję. Zaprojektowana z myślą o nowych graczach i weteranach, jest bardziej nastawiona na walkę i może przetrwać dodatkowy atak w porównaniu do Ghostrunnera. Początkowo planowany jako mniejsze DLC, Project_Hel rozrósł się do pełnego doświadczenia Ghostrunner.

 
 

Witaj w przyszłości. Która cię zabije.

Zdław rebelię wspinaczy, przedzierając się przez wieżę Dharma. Przechodź nowe poziomy, pokonuj nowych bossów, odkrywaj zupełnie nową fabułę i wciel się w nową, brutalną postać. Pamiętaj: jeśli coś tylko się rusza, to może być zabite.

Spróbuj Project_Hel

Project_Hel jest dostępne na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Amazon Luna, oraz PC poprzez Steam, Epic Games Store oraz GOG od 3 marca 2022.