Zarząd

Szymon Bryła, CEO
Absolwent Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie, gdzie uzyskał tytuł magistra Filozofii Społecznej. Felietonista serwisu Imperium Gier portalu Wirtualna Polska. Posiada ponad 11 lat doświadczenia w pracy związanej z PR i Marketingiem. Przez ten czas współpracował z takimi firmami jak Anshar Studios czy Artifex Mundi, w którym przez prawie 5 lat pełnił funkcję PR i Marketing Directora. W tym czasie był odpowiedzialny za światowe premiery 58 tytułów. W One More Level jako Head of Studio (od stycznia 2020 r.) i CEO (od września 2020 r.). W 2020 roku nominowany także do Paszportów Polityki w kategorii Kultura Cyfrowa.

Radosław Ratusznik, Członek Zarządu
Uzyskał tytuł Magistra Informatyki Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Pracę w branży rozpoczął w Reality Pump przy beta testach. Pracował również w Ninbi Studios i Bloober Team. W tym czasie pełnił funkcję Designera lub Producenta przy m.in. takich produkcjach jak Deadlings, A-men czy Deathmatch Village. W One More Level działa od 2014 roku. Najpierw jako Producent i Lead Designer, a później Game Director. Od września 2020 roku Członek Zarządu One More Level. W 2020 roku nominowany także do Paszportów Polityki w kategorii Kultura Cyfrowa.

Łukasz Górski, Członek Zarządu
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (rozwój i doradztwo ekonomiczne). Menedżer z bogatym doświadczeniem w zarządzaniu spółkami z branż nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, energetycznej i odnawialnych źródeł energii, publishing oraz dziedzinie inwestycji kapitałowych

 

Rada Nadzorcza

Tomasz Wykurz, Członek RN
Manager w firmie P.H. Celtom, gdzie zajmuje się planowaniem, sprzedażą towarów oraz dywersyfikacją działalności firmy. Pełni także funkcję prokurenta w MTW Electro sp. z o.o., gdzie jest odpowiedzialny za rozwój. Pełni funkcje członka rady nadzorczej w kilku spółkach oraz Prezesa Zarządu w Synerga.fund S.A.

Jakub Wójcik, Członek RN
Jeden z założycieli Fundacji Indie Games Polska, gdzie pełni funkcję prezesa zarządu. Wspiera społeczności twórców niezależnych. Współpracował m.in z CDP.PL Sp. z o.o., Klabater S.A. czy Kinguin. Aktualnie pracuje w Better S.C. i Star Drifters Sp. z o.o. Pełni funkcję członka Rady Nadzorczej również w spółce Moonlit S.A.

Przemysław Marmul, Członek RN
Absolwent Franklin Uniwersity z tytułem Master Business of Administration. W branży przez ponad 20 lat. Przez kilkanaście lat pracował w firmie Techland gdzie pełnił obowiązki m. in. Business Development Directora oraz Chief Publishing Officera.

Monika Górska, Członek RN 
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunkach Zarządzania i gospodarowiania przedsiębiorstwem oraz Nieruchomości i inwestycje. W swojej działalności skupia się na dziedzinie nieruchomosci i finansów.

Adam Osiński, Członek RN 
Adwokat specjalizujący się w prawie cywilnym i handlowym. Ekspert w zakresie rynku New Connect.  Przez 6 lat Prezes Zarządu EBC Solicitors S.A., jednego z największych autoryzowanych doradców rynku NewConnect.  Zasiadał i zasiada w radach nadzorczych spółek publicznych i niepublicznych. Obecnie partner zarządzający w Kancelarii Adwokackiej Osiński sp.k.