Kraków, 08.06.2018 r.

ONE MORE LEVEL S.A. (poprzednio Laser-Med S.A.), Spółka notowana na rynku NewConnect, zaprezentuje na Targach Electronic Entertainment Expo 2018 (E3) w Los Angeles swoją najważniejszą produkcję – grę „God’s Trigger”. Wydawcą tej gry jest firma Techland.

Spółka otrzymała informację od Wydawcy gry „God’s Trigger” – firmy Techland, że zostanie ona zaprezentowana na Targach Electronic Entertainment Expo 2018 (E3), które odbędą się w dniach 12-15 czerwca 2018 r. w Los Angeles. Gra zostanie przedstawiona na stoisku amerykańskiej firmy komputerowej będącej własnością spółki Dell – Alienware – jednego z flagowych partnerów ONE MORE LEVEL S.A. i Wydawnictwa Techland. Stanowiska z grywalnym demo „God’s Trigger” będą powszechnie dostępne dla osób zwiedzających budynki targów. Gra będzie dodatkowo wspierać AlienFX, czyli specjalne funkcje komputerów marki Alienware. Zarząd Spółki jest przekonany, że zaprezentowanie gry „God’s Trigger” na Targach E3 stanowi ważny element w przyjętej strategii promocji tej produkcji.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością zaprezentowania naszej gry na najważniejszych targach branży elektronicznej rozrywki. E3 to najwyższa liga wśród branżowych wydarzeń, a obecność na stoisku Alienware to dla nas wyjątkowe wyróżnienie. Bardzo ciężko pracujemy nad tą produkcją i mamy nadzieję, że najbliższe tygodnie przyniosą wiele ciekawych informacji na temat gry God’s Trigger.” – podkreśla Iwona Cygan, Prezes Zarządu Spółki ONE MORE LEVEL S.A.

Gra „God’s Trigger”, której producentem jest ONE MORE LEVEL S.A. to kooperacyjna gra akcji z gatunku Top-down Shooter. Jest ona tworzona we współpracy z Wydawnictwem Techland i należy do najbardziej wyczekiwanych tytułów w 2018 r. na konsole (PS4, Xbox One) oraz na komputery osobiste PC. Produkcja została już zaprezentowana podczas największych międzynarodowych imprez branżowych w 2017 r. Współpraca z Wydawnictwem Techland w tym projekcie zakłada przeprowadzenie rozbudowanej kampanii marketingowej gry „God’s Trigger”, która ma na celu zapewnienie właściwej ekspozycji IP zarówno na rynku lokalnym, jak i globalnym.

Gra „God’s Trigger” została wymieniona na liście najciekawszych gier 2018 roku w prestiżowym i ogólnoświatowym serwisie branżowym – pcgamer.com. Również polskie serwisy poświęcone elektronicznej rozrywce uznały tą produkcję za bardzo obiecującą i dobrze rokującą, co świadczy o jej wysokim potencjale rynkowym. ONE MORE LEVEL S.A. to podmiot, który powstał z połączenia notowanej na rynku NewConnect Spółki Laser-Med S.A. z niepubliczną spółką One More Level S.A., działającą w branży gier komputerowych. Zrealizowane połączenie będzie miało bardzo duży wpływ na dalszy rozwój ONE MORE LEVEL S.A. i budowanie wzrostu jej wartości dzięki wykorzystaniu wzajemnego potencjału obu spółek, m.in. obecności na rynku publicznym. Aktualnie prowadzone są wewnętrzne działania organizacyjne i optymalizujące funkcjonowanie Spółki po dokonanym połączeniu. Obejmują one zarówno kwestie realizowanej działalności w zakresie projektowania gier komputerowych, jak również opracowania najlepszych rozwiązań dla jej przyszłości. ONE MORE LEVEL S.A. prowadzi również prace nad przyjęciem nowej strategii rozwoju.

ONE MORE LEVEL S.A. (poprzednio Laser-Med S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w sierpniu 2012 roku. Spółka jest studiem game developerskim, które wydało m.in. takie gry jak: Warlocks vs Shadows oraz Deadlings. ONE MORE LEVEL S.A. (dawniej Laser-Med S.A.) jest również certyfikowanym wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam.