Kraków, 28.02.2019 r.

ONE MORE LEVEL S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect, poinformowała, że jej gra „God’s Trigger” trafi 18 kwietnia 2019 r. do sprzedaży na platformach PC (Steam), Microsoft Xbox One oraz Sony Playstation 4. Dzisiaj rozpoczyna się kampania marketingowa tej produkcji w Europie oraz w Ameryce Północnej.

Spółka otrzymała informację od Wydawcy gry „God’s Trigger” – firmy Techland Sp. z o.o., że jej premiera odbędzie się w dniu 18.04.2019 r. Produkcja ta trafi od razu do sprzedaży na platformach PC (Steam) Microsoft Xbox One oraz Sony Playstation 4. W dniu 28 lutego br. światło dzienne ujrzy także trailer prezentujący finalną wersję rozgrywki. Kampania marketingowa gry zaplanowana została na 5 miesięcy, licząc od 28 lutego br. do drugiej połowy czerwca tego roku. W dniu premiery gra posiadać będzie także lokalny tryb kooperacyjny. Mocne strony produkcji to zaawansowana kooperacja, możliwość rozwoju bohaterów połączona z żonglowaniem oryginalnymi umiejętnościami każdego z nich, a także kampania, której długość szacowana jest na 6 do 8 godzin oraz szereg poziomów dodatkowych, które znacznie wydłużają rozgrywkę. Gra otrzymała również lokalizację kinową w następujących językach: angielski, polski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, japoński, portugalski i chiński. Rozpoczęcie sprzedaży największej produkcji w historii studia ONE MORE LEVEL S.A. stanowi dla niego przełomowy moment i stwarza szansę na zbudowanie mocnej pozycji rynkowej w branży producentów gier komputerowych. Zarząd Spółki z bardzo dużym optymizmem podchodzi do potencjału sprzedażowego gry „God’s Trigger” i oczekuje, że udana kampania marketingowa pozwoli osiągnąć założone cele.

“Po wielu miesiącach intensywnej pracy nad projektem, wypuszczamy na rynek God’s Trigger. Jesteśmy przekonani, że produkcja ta zapewni dziesiątki godzin niczym nieskrępowanej zabawy graczom z całego świata. To właśnie rozgrywka jest najmocniejszym punktem naszej gry, a postawienie na lokalną kooperację pozwoli nam trafić do szerokiej grupy graczy, którzy od dawna są zaniedbywani przez mainstream. God’s Trigger to powrót do złotej ery gier kooperacyjnych.” – podkreśla Iwona Cygan- Opyt, Prezes Zarządu Spółki ONE MORE LEVEL S.A.

Gra „God’s Trigger”, której producentem jest ONE MORE LEVEL S.A. to kooperacyjna gra akcji z gatunku Top-down Shooter. Była ona tworzona we współpracy z Wydawnictwem Techland i zgodnie z zagranicznymi oraz polskimi serwisami branżowymi należy do najbardziej wyczekiwanych tytułów w 2019 r. na konsole (PS4, Xbox One) oraz na komputery osobiste PC. Emitent w ostatnim czasie prowadził aktywne działania w zakresie dopracowania niektórych elementów tej produkcji, co powinno mieć pozytywne odzwierciedlenie w zainteresowaniu nią wśród graczy i tym samym poziomu sprzedaży.

W 2018 r. Spółka zaprezentowała grę „God’s Trigger” na targach Electronic Entertainment Expo 2018 (E3) w Los Angeles oraz podczas amerykańskich targów PAX WEST w Seattle. Flagowa produkcja ONE MORE LEVEL S.A. została też pokazana na krajowym rynku w trakcie największych polskich targów poświęconych tematyce gier komputerowych – Poznań Game Arena 2018. Z kolei w 2017 r. podczas branżowych targów Gamescom gra „God’s Trigger” otrzymała bardzo dobre recenzje oraz nagrodę w kategorii: Best Puzzle / Skill Game, a także była nominowana w kategorii: Gamescom award for best booth.

“Zebraliśmy szereg pozytywnych komentarzy od grających na wszystkich eventach, na których prezentowaliśmy God’s Trigger. Gracze współpracowali ze sobą, obmyślali najróżniejsze taktyki radzenia sobie z kolejnymi przeciwnikami. Oglądanie tego, co robią z naszą produkcją, było dla nas prawdziwą przyjemnością. Szczerze wierzymy, że pełna wersja gry maksymalnie wzmocni te doznania wśród graczy.” – dodaje Prezes Cygan- Opyt.

ONE MORE LEVEL S.A. nie zamierza poprzestać na grze „God’s Trigger” i w czerwcu 2018 r. podpisała umowę licencyjną z podmiotem, który będzie wyłącznym Wydawcą nowej gry z gatunku FPP produkowanej przez Spółkę. Całkowity budżet tego projektu sięga 4,5 mln zł. Nowa produkcja z gatunku FPP powstanie przy użyciu technologii Unreal Engine, a jej zapowiedź została przewidziana na drugą połowę 2019 r. Gra będzie docelowo tworzona na platformy PC, Xbox oraz PlayStation.

ONE MORE LEVEL S.A. (poprzednio Laser-Med S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w sierpniu 2012 roku. ONE MORE LEVEL S.A. to podmiot, który powstał z połączenia notowanej na rynku NewConnect Spółki Laser-Med S.A. z niepubliczną spółką One More Level S.A., działającą w branży gier komputerowych. Spółka jest studiem game developerskim, które wydało m.in. takie gry jak: Warlocks vs Shadows oraz Deadlings. ONE MORE LEVEL S.A. jest również certyfikowanym wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam.

Link do profilu gry „God’s Trigger” w serwisie Steam: https://store.steampowered.com/app/488730/Gods_Trigger/