Kraków, 12.08.2019 r.

ONE MORE LEVEL S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect, miała ponad 130 tys. zł zysku netto w pierwszym półroczu 2019 r., a jej przychody netto ze sprzedaży sięgnęły 2.208 tys. zł. W sierpniu br. producent zapowie swoją najnowszą grę podczas odbywających się w Kolonii targów Gamescom.

Spółka zakończyła 2 kw. 2019 r. zyskiem netto w wysokości 16 tys. zł przy przychodach netto ze sprzedaży na poziomie blisko 1.203 tys. zł. W całym pierwszym półroczu tego roku Emitenta wypracował zysk netto w wysokości 130 tys. zł, a jego przychody netto ze sprzedaży przekroczyły 2.208 tys. zł. W analogicznym okresie ub. roku zysk netto ONE MORE LEVEL S.A. wyniósł 213 tys. zł przy przychodach netto ze sprzedaży w kwocie 1.980 tys. zł. Zarząd Spółki jest zadowolony z osiągniętych wyników finansowych w drugim kwartale i w całym pierwszym półroczu.

„Dzięki podpisanej umowie wydawniczej z All In! Games Spółka może się skupić na stabilnym rozwoju. Nasze wyniki finansowe są potwierdzeniem wyboru odpowiedniego kierunku rozwoju. Będziemy dążyli do dalszego wzrostu przychodów oraz zysków, co powinno przełożyć się na zwiększenie wartości Spółki.” – wyjaśnia Iwona Cygan-Opyt, Prezes Zarządu Spółki ONE MORE LEVEL S.A.

W kwietniu 2019 r. do sprzedaży na PC, PS4 oraz Xbox wprowadzona została wyprodukowana przez Spółkę gra „God’s Trigger”, która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem i odbiorem przez recenzentów uzyskując wysokie oceny m.in. w serwisie metacritic.com. Jest to kooperacyjna gra akcji z gatunku Top-down Shooter tworzona we współpracy z Wydawnictwem Techland. Premiera gry „God’s Trigger” była przełomowym momentem w historii studia ONE MORE LEVEL S.A., bowiem dzięki bardzo dobrym ocenom Spółka uwiarygodniła się jako dobry producent gier. Emitent nie otrzymał jeszcze wyników sprzedażowych gry „God’s Trigger” od jej Wydawcy.

„Premiera gry „God’s Trigger” oraz dobre oceny, jakie uzyskała ona, pozwoliły zaistnieć Spółce w świadomości graczy oraz inwestorów. Ostatnie 3 lata pracy wykorzystaliśmy na zbudowanie doświadczonego zespołu deweloperskiego. Stanowi on dzisiaj bardzo silny fundament w dalszym rozwoju Spółki. Aktywnie rozbudowujemy ten zespół, by móc sprostać wyzwaniom, jakie przed stoją przed nami w nadchodzących miesiącach.” – dodaje Cygan-Opyt.

ONE MORE LEVEL S.A. poinformowała w sierpniu br., że podczas Targów Gamesom w Kolonii zapowie w dniu 19 sierpnia 2019 r. swoją nową grę, która zostanie zaprezentowana na stoisku w trakcie Targów w dniach od 20 do 24 sierpnia 2019 r. Nowa produkcja Spółki jest grą z gatunku FPP, czyli przedstawiona z perspektywy pierwszej osoby i jest realizowana na silniku Unreal Engine 4, dzięki czemu będzie charakteryzowała się najwyższym standardem i oferowała graczom rozrywkę na najwyższym poziomie. Nowy tytuł będzie przeznaczony na komputery PC oraz konsole PS4 i Xbox One. Wydawcą nowej gry na całym świecie jest All In! Games Sp. z o.o., które zgłosiło ją do plebiscytu Gamescom Awards 2019 towarzyszącemu corocznym targom Gamescom w Kolonii w pięciu następujących kategoriach: Best Action Games, Best Original Game, Best Microsoft Xbox One Game, Best Sony Playstation 4 Game oraz Best PC Game. All In! Games zapewni ONE MORE LEVEL S.A. niezbędne finansowanie produkcji, profesjonalną kampanię reklamową, kontakt z influencerami, obecność na najważniejszych wydarzeniach branżowych na świecie, a także premierę na wszystkich największych rynkach jednocześnie.

„Nadchodząca zapowiedź gry na targach Gamescom to bardzo ważne wydarzenie dla całej Spółki. Mamy nadzieję, że zaprezentowana gra pozwoli wynieść Spółkę na jeszcze wyższy poziom. Partnerstwo z All In! Games daje nam możliwość pełnego skupienia się na rozwoju projektu. Jesteśmy przekonani, że prezentacja nowego tytułu Spółki pozytywnie zaskoczy zarówno graczy, jak i inwestorów.” – podsumowuje Prezes Cygan- Opyt.

ONE MORE LEVEL S.A. (poprzednio Laser-Med S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w sierpniu 2012 roku. ONE MORE LEVEL S.A. to podmiot, który powstał z połączenia notowanej na rynku NewConnect Spółki Laser-Med S.A. z niepubliczną spółką One More Level S.A., działającą w branży gier komputerowych. ONE MORE LEVEL S.A. jest certyfikowanym wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam.