Kraków, 29.06.2018 r.

ONE MORE LEVEL S.A. (poprzednio Laser-Med S.A.), Spółka notowana na rynku NewConnect, podpisała umowę licencyjną z podmiotem, który będzie wyłącznym Wydawcą nowej gry z gatunku FPP produkowanej przez ONE MORE LEVEL S.A. Budżet całego projektu został ustalony na poziomie 4,5 mln zł.

Spółka zawarła istotną Umowę licencyjną ze spółką prawa handlowego, na mocy której wyznaczono ten podmiot jako wyłącznego Wydawcę nowej gry z gatunku FPP, która powstaje przy użyciu technologii Unreal Engine. ONE MORE LEVEL S.A. planuje zapowiedź nowej produkcji na drugą połowę 2019 r. Gra będzie docelowo tworzona na platformy PC, Xbox oraz PlayStation. Budżet całego projektu zakontraktowany został w umowie na kwotę 4,5 mln zł. Zarząd ONE MORE LEVEL S.A. jest przekonany, że nowa produkcja wpłynie pozytywnie na pozycję rynkową Spółki w branży i jej wyniki finansowe w kolejnych latach.

„Przygotowując się do premiery God’s Trigger nie zapominamy o dalszym rozwoju Spółki. Podpisanie nowej umowy to bardzo ważne wydarzenie, które stawia solidne fundamenty pod przyszłość naszej Spółki. Udało nam się w ten sposób uzyskać środki finansowe, które umożliwią zespołowi pracę nad kolejnym projektem, a jego skala i rozmach zdecydowanie przewyższają wszystko, co dotychczas stworzyliśmy. Szczegóły projektu zostaną ujawnione w przyszłym roku, jednak już teraz mogę zdradzić, że obecne szkice i koncepty prezentują się intrygująco i na pewno zrobią duże wrażenie na graczach.” – wyjaśnia Iwona Cygan, Prezes Zarządu Spółki ONE MORE LEVEL S.A.

Spółka zaprezentowała na Targach Electronic Entertainment Expo 2018 (E3) w Los Angeles swoją dotychczas najważniejszą produkcję – grę „God’s Trigger”, której Wydawcą jest firma Techland. Gra została przedstawiona na stoisku amerykańskiej firmy komputerowej będącej własnością spółki Dell – Alienware – jednego z flagowych partnerów ONE MORE LEVEL S.A. i Wydawnictwa Techland.

Gra „God’s Trigger”, której producentem jest ONE MORE LEVEL S.A. to kooperacyjna gra akcji z gatunku Top-down Shooter. Jest ona tworzona we współpracy z Wydawnictwem Techland i należy do najbardziej wyczekiwanych tytułów w 2018 r. na konsole (PS4, Xbox One) oraz na komputery osobiste PC. Współpraca z Wydawnictwem Techland w tym projekcie zakłada przeprowadzenie rozbudowanej kampanii marketingowej gry „God’s Trigger”, która ma na celu zapewnienie właściwej ekspozycji IP zarówno na rynku lokalnym, jak i globalnym.

ONE MORE LEVEL S.A. (poprzednio Laser-Med S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w sierpniu 2012 roku. ONE MORE LEVEL S.A. to podmiot, który powstał z połączenia notowanej na rynku NewConnect Spółki Laser-Med S.A. z niepubliczną spółką One More Level S.A., działającą w branży gier komputerowych. Zrealizowane połączenie będzie miało bardzo duży wpływ na dalszy rozwój ONE MORE LEVEL S.A. i budowanie wzrostu jej wartości dzięki wykorzystaniu wzajemnego potencjału obu spółek, m.in. obecności na rynku publicznym.

Spółka jest studiem game developerskim, które wydało m.in. takie gry jak: Warlocks vs Shadows oraz Deadlings. ONE MORE LEVEL S.A. (dawniej Laser-Med S.A.) jest również certyfikowanym wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam.