Kraków, 05.09.2019 r.

ONE MORE LEVEL S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect, otrzymała od All in! Games Sp. o.o. – Wydawcy jej najnowszej gry „Ghostrunner” – parametry potencjału sprzedażowego tej produkcji. Wydawca gry rozważa zwiększenie jej budżetu przedsprzedażowego oraz produkcyjnego z uwagi na bardzo duże zainteresowanie nią.

Najnowsza produkcja studia ONE MORE LEVEL S.A. o nazwie „Ghostrunner” została zapowiedziana podczas tegorocznych targów Gamescom odbywających się w Kolonii. Jest to hardcore’owa gra walki FPP w klimacie cyberpunkowej post-apokalipsy, która cechuje się niespotykaną jakością grafiki. Zgodnie z informacjami uzyskanymi przez Spółkę od Wydawcy, liczba osób zapisanych na wishlistę gry „Ghostrunner” przekroczyła już poziom 21.000. Z kolei liczba wyświetleń strony www gry „Ghostrunner” na PC Steam wynosi 663.000, a liczba łącznych wyświetleń trailer’a oraz gameplay’a na YouTube sięga 1,64 mln. Natomiast liczba zasięgów wszystkich wspomnień w sieci dotyczących gry przekracza 16,83 mln, a szacowany zasięg mediów społecznościowych to ponad 9,69 mln. All in! Games poinformowało Emitenta, że w związku z bardzo dobrym odbiorem gry rozważa zwiększenie budżetu przedsprzedażowego oraz produkcyjnego, który planuje przeznaczyć na grę w celu zwiększenia jej sprzedaży. Zarząd ONE MORE LEVEL S.A. bardzo dobrze ocenia odbiór gry „Ghostrunner” przez rynek i liczy, że poprzez planowane przez Wydawcę działania uda jej się osiągnąć bardzo wysokie wyniki sprzedażowe.

„Niezmiernie cieszy nas pozytywne przyjęcie zapowiedzianej gry wśród graczy oraz w mediach branżowych. Gratulacje należą się całemu zespołowi, który cały czas intensywnie pracuje nad rozwojem tej produkcji. Wraz z wydawcą All in! Games rozmawiamy o możliwościach rozszerzenia zakresu produkcji oraz dalszych działaniach marketingowych. Wierzymy, że w najbliższym czasie będziemy mieli do przekazania wiele dobrych informacji na temat powstającej gry.” – podkreśla Iwona Cygan-Opyt, Prezes Zarządu Spółki ONE MORE LEVEL S.A.

Premiera gry „Ghostrunner” na platformy PC, Xbox One i PS4 jest przewidziana na 3 kw. 2020 r. Specjalnie zaprojektowany system ruchu w tej produkcji sprawia, że walka nigdy nie miała takiej dynamiki. Fabuła gry toczy się w post-apokaliptycznym świecie, w którym gracz jest cyber-wojownikiem i musi stanąć do walki w obu światach: fizycznym i cyberprzestrzeni oraz dotrzeć na szczyt wieży, gdzie czeka przyszłość ludzkości i odpowiedzi na pytania, których wszyscy boją się zadać.

Wydawcą gry „Ghostrunner” na całym świecie jest All in! Games – krakowski wydawca i producent gier AA/AA+ na konsole i PC. All in! Games w swoim portfelu posiada m.in. Tools Up! (The Knights of Unity), Paradise Lost (PolyAmorous), Fort Triumph (CookieByte), Daymare: 1998 (Invader Studios, Destructive Creations), Space Cows (Happy Corruption), Metamorphosis (Ovid Works) i Space Company Simulator (INTERMARUM).

Oficjalny Trailer gry „Ghostrunner” – https://www.youtube.com/watch?v=bdwr3oTTpvk
Oficjalny Gameplay gry „Ghostrunner” – https://www.youtube.com/watch?v=_Fwmb5kvkOs

W kwietniu 2019 r. do sprzedaży na PC, PS4 oraz Xbox wprowadzona została wyprodukowana przez ONE MORE LEVEL S.A. gra „God’s Trigger”, która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem i odbiorem przez recenzentów uzyskując wysokie oceny m.in. w serwisie metacritic.com. Jest to kooperacyjna gra akcji z gatunku Top-down Shooter tworzona we współpracy z Wydawnictwem Techland. Premiera gry „God’s Trigger” była przełomowym momentem w historii Spółki, bowiem dzięki bardzo dobrym ocenom uwiarygodniła się ona jako dobry producent gier. Emitent nie otrzymał jeszcze wyników sprzedażowych gry „God’s Trigger” od jej Wydawcy.

ONE MORE LEVEL S.A. (poprzednio Laser-Med S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w sierpniu 2012 roku. ONE MORE LEVEL S.A. to podmiot, który powstał z połączenia notowanej na rynku NewConnect Spółki Laser-Med S.A. z niepubliczną spółką One More Level S.A., działającą w branży gier komputerowych. ONE MORE LEVEL S.A. jest certyfikowanym wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam.