Kraków, 13.05.2019 r.

ONE MORE LEVEL S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect, wypracowała w pierwszym kwartale 2019 r. ponad 114 tys. zł zysku netto przy przychodach netto ze sprzedaży w wysokości 1.005 tys. zł. Emitent w kwietniu br. rozpoczął sprzedaż gry „God’s Trigger” i pracuje równolegle nad drugą grą z gatunku FPP, której premiera jest zaplanowana na 2020 r.

Spółka zanotowała w 1 kw. 2019 r. 114 tys. zł zysku netto, a jej przychody netto ze sprzedaży wyniosły ponad 1.005 tys. zł. W analogicznym okresie 2018 r. ONE MORE LEVEL S.A. miała blisko 11 tys. zł straty netto przy przychodach netto ze sprzedaży w kwocie 210 tys. zł. W kwietniu 2019 r. do sprzedaży na PC, PS4 oraz Xbox trafiła wyprodukowana przez Emitenta gra „God’s Trigger” i spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem oraz odbiorem wśród recenzentów uzyskując wysokie oceny m.in. w serwisie metacritic.com. Dla Zarządu Spółki kluczowym elementem dla wyniku sprzedażowego tej produkcji pozostaje sprzedaż na konsolach.

„Premiera „God’s Trigger”, która odbyła się 18 kwietnia 2019 roku i uzyskane wysokie oceny gry produkowanej przez nasze studio, pokazały potencjał zespołu i są dobrym wyznacznikiem jakości, której oczekujemy jako Spółka od naszych kolejnych produkcji. Oczywiście nie zapominamy o dalszym wspieraniu „God’s Trigger” o kolejne dodatki i funkcjonalności takich jak m.in. nadchodzący w najbliższym czasie tryb kooperacji online.” – ocenia Iwona Cygan-Opyt, Prezes Zarządu Spółki ONE MORE LEVEL S.A.

ONE MORE LEVEL S.A. realizuje kolejny projekt, jakim jest gra z gatunku FPP, czyli przedstawiona z perspektywy pierwszej osoby. Produkcja ta jest realizowana na silniku Unreal Engine 4, dzięki czemu będzie charakteryzowała się najwyższym standardem i oferowała graczom rozrywkę na najwyższym poziomie. Zmiana silnika wpłynie pozytywnie na jakościowy skok kolejnej gry w porównaniu z poprzednim projektem Spółki. Powstająca produkcja będzie przeznaczona na komputery PC oraz konsole PS4 i Xbox One. Jej premiera została zaplanowana na 2020 r., a pierwsze informacje odnośnie tego projektu zostaną opublikowane przez ONE MORE LEVEL S.A. w ciągu najbliższych tygodni.

„Kolejny tytuł mamy nadzieję zapowiedzieć w przeciągu najbliższych tygodni. Umowa podpisana w czerwcu zeszłego roku zapewnia Spółce bezpieczeństwo finansowe niezbędne do realizacji planów dotyczących kolejnego projektu, który jeszcze wyżej podniesie poprzeczkę produkcji mogących powstawać w naszej Spółce. Cały zespół intensywnie pracuje, by kolejny tytuł spełnił pokładane w nim oczekiwania Zarządu i Akcjonariuszy Spółki. Nadchodzące tygodnie powinny przynieść wiele pozytywnych informacji dotyczących naszego dalszego rozwoju.” – zakończyła Prezes Cygan-Opyt.

ONE MORE LEVEL S.A. (poprzednio Laser-Med S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w sierpniu 2012 roku. ONE MORE LEVEL S.A. to podmiot, który powstał z połączenia notowanej na rynku NewConnect Spółki Laser-Med S.A. z niepubliczną spółką One More Level S.A., działającą w branży gier komputerowych. ONE MORE LEVEL S.A. jest certyfikowanym wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam.

Link do profilu gry „God’s Trigger” w serwisie Steam: https://store.steampowered.com/app/488730/Gods_Trigger/
Oficjalna strona internetowa gry „God’s Trigger”:
https://godstriggergame.com/