Kraków, 25.01.2018 r.

NWZA notowanej na rynku NewConnect Spółki Laser-Med S.A. zatwierdziło połączenie z One More Level S.A. działającą w branży gier komputerowych. Po połączeniu Spółka zmieni nazwę na One More Level S.A. i będzie się zajmowała produkcją gier komputerowych.

Akcjonariusze Laser-Med S.A. podczas NWZA Spółki, które odbyło się w dniu 24.01.2018 r., podjęli Uchwałę o połączeniu ze Spółką One More Level S.A. Połączenie nastąpi w drodze przejęcia przez Spółkę Laser-Med S.A. Spółki One More Level S.A. poprzez przeniesienie całego majątku One More Level S.A. na Laser-Med S.A. w zamian za nowo emitowane akcje serii B. Po połączeniu Spółka zmieni nazwę na One More Level S.A. i będzie zajmowała się produkcją gier komputerowych. Głównym celem przeprowadzanego procesu jest stworzenie silnego podmiotu działającego w branży gier komputerowych i notowanego na rynku publicznym. One More Level S.A. jest producentem gry „God’s Trigger”, której wydawcą jest firma Techland. Produkcja ta została zaprezentowana w sierpniu 2017 r. podczas branżowych targów Gamescom i otrzymała bardzo dobre recenzje oraz nagrodę w kategorii: Best Puzzle / Skill Game, a także była nominowana w kategorii: Gamescom award for best booth. Gra „God’s Trigger” znajduje się w finalnej fazie produkcji. Produkcja ta będzie dostępna na platformach PC, PS4 oraz Xbox One.

„Podjęcie przez NWZA Uchwały w sprawie połączenia z One More Level S.A. znacząco nas przybliżyło do finalizacji całego procesu. Wiążemy bardzo duże nadzieje z rozpoczęciem działalności w nowym obszarze biznesowym, jakim jest produkcja gier komputerowych. Gra „God’s Trigger”, której producentem jest One More Level S.A., ma przed sobą bardzo dobre perspektywy sprzedażowe. Naszym głównym celem będzie efektywne wykorzystanie potencjału stojącego przed branżą gier komputerowych i dalszy wzrost wartości Spółki.” – ocenia January Ciszewski, Prezes Zarządu Spółki Laser-Med S.A.

Zarząd Spółki Laser-Med S.A. otrzymał informację od Zarządu Spółki One More Level S.A., że jej Akcjonariusze podczas NWZA Spółki w dniu 24.01.2018 r. również wyrazili zgodę na połączenie z Laser-Med S.A. podejmując Uchwałę NWZA jednomyślnie.

”Obecność Spółki na NewConnect będzie dla One More Level kolejnym ważnym krokiem w jej rozwoju. Niezmiernie cieszymy się z jednogłośnej decyzji NWZA. W najbliższych miesiącach nakładem wydawnictwa Techland ukaże się szeroko oczekiwany przez graczy największy tytuł Spółki – „God’s Trigger”. Obecnie Spółka koncentruje się na jego dopracowaniu, tak by spełnił on wysokie oczekiwania graczy i inwestorów. W tym roku czeka nas jeszcze wiele pozytywnych komunikatów związanych z projektami, nad którymi Spółka aktualnie pracuje.” – podsumowuje Iwona Cygan, Członek Zarządu Spółki One More Level S.A.

One More Level S.A. otrzyma także dofinansowanie w wysokości 1,9 mln zł w ramach konkursu GameINN organizowanego przez NCBiR. Złożony przez One More Level S.A. wniosek o dotację na realizację projektu o nazwie „Symulator warunków panujących na Marsie jako narzędzie dydaktyczne oraz deweloperskie” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Działanie 1.2, prowadzonego przez NCBiR – GameINN, został oceniony pozytywnie i zakwalifikowany do dofinansowania. Całkowita wartość kosztów kwalifikowanych tego projektu wynosi ponad 3.026 tys. zł, a kwota rekomendowanej dotacji sięga 1.901 tys. zł i jest równa kwocie wnioskowanej przez One More Level S.A.

One More Level S.A. to studio game developerskie, które powstało w 2014 roku i wydało takie gry jak: Warlocks vs Shadows, Deadlings oraz Race to Mars. Producent ten jest także certyfikowanym wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam.

Laser-Med S.A. zadebiutowała na rynku NewConnect w sierpniu 2012 roku i działała w branży medycyny estetycznej. Emitent świadczył usługi, m.in. zabiegów z zakresu odmładzania skóry, zaawansowanych technologicznie metod odchudzania i modelowania sylwetki oraz zabiegów pielęgnacyjnych. W kwietniu 2017 roku Zarząd Spółki Laser-Med S.A. zatwierdził nowe kierunki jej rozwoju i podjął decyzję o zmianie przedmiotu działalności na inwestowanie w podmioty z branży gier komputerowych oraz mobilnych. Spółka po pierwszych 3 kw. 2017 r. zanotowała blisko 230 tys. zł zysku netto.

Więcej informacji o One More Level: http://www.omlgames.com