Kraków, 29.08.2018 r.

ONE MORE LEVEL S.A. (poprzednio Laser-Med S.A.), Spółka notowana na rynku NewConnect, zaprezentuje na amerykańskich targach PAX WEST swój flagowy produkt – grę „God’s Trigger”. Spółka pokaże całkowicie nowe demo, które zostało przygotowane specjalnie na te targi.W dniach od 31 sierpnia do 3 września 2018 roku najważniejszy projekt Emitenta, czyli gra „God’s Trigger” będzie prezentowana na amerykańskich targach PAX WEST odbywających się w Seattle. Gra pojawi się na stoiskach partnerów ONE MORE LEVEL S.A. – amerykańskiej firmy Razer oraz fundacji Indie Games Polska. Prezentowana na targach wersja „God’s Trigger” jest zupełnie nowym i przygotowanym specjalnie na PAX WEST demem. Flagowa produkcja Spółki zostanie również zaprezentowana na polskim rynku, bowiem Emitent przygotowuje specjalne stoisko dla wszystkich uczestników największych polskich targów poświęconych tematyce gier komputerowych – Poznań Game Arena 2018, które odbędą się w dniach 12-14 października 2018 r. Zarząd ONE MORE LEVEL S.A. jest przekonany, że prezentacja gry na kolejnych branżowych targach wpłynie pozytywnie na budowanie grona odbiorców oraz stanowi ważny element kampanii marketingowej.

„Jest nam niezmiernie miło, że po bardzo ciepłym przyjęciu na targach E3, nasza gra po raz kolejny trafi do amerykańskiej publiczności. Prezentując grę za oceanem nie zapominamy jednocześnie o naszych lokalnych odbiorcach na polskim rynku. Dlatego też stoisko „God’s Trigger” pojawi się w październiku tego roku na największych polskich targach gier komputerowych – Poznań Game Arena. Uważamy, że nasza obecność na branżowych wydarzeniach to istotny element kampanii marketingowej, który pozwala zwiększać grono potencjalnych odbiorców gry.” – komentuje Iwona Cygan-Opyt, Prezes Zarządu Spółki ONE MORE LEVEL S.A.

Prace nad flagową produkcją Spółką – grą „God’s Trigger” – przebiegają zgodnie z przyjętym planem. Zespół ONE MORE LEVEL S.A. koncentruje się obecnie na realizacji jak najlepszego doświadczenia gameplayowego, a także na przygotowaniu premiery gry na wszystkich zapowiedzianych platformach jednocześnie, a więc na konsolach (PS4, Xbox One) oraz na komputerach osobistych PC. Projekt znajduje się obecnie w fazie polishingu, czego najistotniejszym elementem jest doskonalenie warstwy rozgrywki, która stanowi główny selling-point gry „God’s Trigger”.

W czerwcu 2018 r. Emitent podpisał umowę licencyjną z podmiotem, który będzie wyłącznym Wydawcą nowej gry z gatunku FPP produkowanej przez ONE MORE LEVEL S.A. Całkowity budżet tego projektu wynosi 4,5 mln zł. Nowa gra z gatunku FPP powstanie przy użyciu technologii Unreal Engine, a jej zapowiedź została przewidziana na drugą połowę 2019 r. Gra będzie docelowo tworzona na platformy PC, Xbox oraz PlayStation. Poprzez ukończenie zdecydowanej większości elementów w grze „God’s Trigger” część zespołu Emitenta została już przetransferowana do nowego projektu.

Spółka zakończyła 2 kw. 2018 r. zyskiem netto w wysokości 224 tys. zł przy przychodach netto ze sprzedaży wynoszących 1.770 tys. zł. Rok wcześniej strata netto Emitenta sięgnęła 1,4 tys. zł, a jego przychody netto ze sprzedaży ukształtowały się na poziomie 27 tys. zł. W całym pierwszym półroczu 2018 r. zysk netto ONE MORE LEVEL S.A. przekroczył 213 tys. zł przy przychodach netto ze sprzedaży sięgających 1.980 tys. zł.

ONE MORE LEVEL S.A. (poprzednio Laser-Med S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w sierpniu 2012 roku. ONE MORE LEVEL S.A. to podmiot, który powstał z połączenia notowanej na rynku NewConnect Spółki Laser-Med S.A. z niepubliczną spółką One More Level S.A., działającą w branży gier komputerowych. Spółka jest studiem game developerskim, które wydało m.in. takie gry jak: Warlocks vs Shadows oraz Deadlings. ONE MORE LEVEL S.A. (dawniej Laser-Med S.A.) jest również certyfikowanym wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam.