Kraków, 19.08.2019 r.

ONE MORE LEVEL S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect, podczas odbywających się w Kolonii targów Gamescom zapowiedziało swoją nową produkcję FPP – „Ghostrunner”. Najnowsza gra krakowskiego studia, której wydawcą jest All in! Games, ma trafić do sprzedaży na platformy PC, Xbox One i PS4 w 3 kw. 2020 r.

Wydawnictwo All in! Games w ramach wydarzenia promującego najnowsze karty NVIDII oraz targów Gamescom ujawniło najnowszą grę tworzoną przez ONE MORE LEVEL S.A. o nazwie „Ghostrunner”. Jest to hardcore’owa gra walki FPP w klimacie cyberpunkowej post-apokalipsy, która cechuje się niespotykaną jakością grafiki, dzięki czemu znalazła się ona w wąskim gronie najwyższej jakości gier starannie wybranych przez firmę NVIDIA do prezentowania możliwości najnowszych kart graficznych. Premiera „Ghostrunner” na platformy PC, Xbox One i PS4 została przewidziana na 3 kw. 2020 r. Zarząd Spółki uważa, że jej najnowsza produkcja spełni oczekiwania graczy i będzie w stanie osiągnąć sukces rynkowy.

„Nasza najnowsza gra „Ghostrunner” to połączenie bardzo interesującej fabuły z najwyższą jakością grafiki. Bardzo się cieszymy, że możemy w końcu odsłonić szczegóły tej produkcji i pokazać ją graczom oraz mediom. Premiera gra na wszystkich najważniejszych platformach została zaplanowana na trzeci kwartał 2020 r. Przed nami wiele miesięcy ciężkiej pracy nad „Ghostrunnerem”, ale jesteśmy przekonani, że ta produkcja będzie krokiem milowym w rozwoju Spółki i pozwoli nam zbudować bardzo mocną pozycję w branży producentów gier komputerowych.” – komentuje Iwona Cygan- Opyt, Prezes Zarządu Spółki ONE MORE LEVEL S.A.

Specjalnie zaprojektowany system ruchu w grze „Ghostrunner” sprawia, że walka nigdy nie miała takiej dynamiki. Fabuła gry toczy się w post-apokaliptycznym świecie, w którym gracz jest cyber-wojownikiem i musi stanąć do walki w obu światach: fizycznym i cyberprzestrzeni oraz dotrzeć na szczyt wieży, gdzie czeka przyszłość ludzkości i odpowiedzi na pytania, których wszyscy się boją zadać.

Wydawcą gry „Ghostrunner” na całym świecie jest All in! Games – krakowski wydawca i producent gier AA/AA+ na konsole i PC. All in! Games w swoim portfelu posiada m.in. Tools Up! (The Knights of Unity), Paradise Lost (PolyAmorous), Fort Triumph (CookieByte), Daymare: 1998 (Invader Studios, Destructive Creations), Space Cows (Happy Corruption), Metamorphosis (Ovid Works) i Space Company Simulator (INTERMARUM).

„Współpraca z wydawnictwem przebiega bardzo dobrze i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. All in! Games zgłosiło grę „Ghostrunner” do plebiscytu Gamescom Awards 2019 towarzyszącemu corocznym targom w pięciu kategoriach: Best Action Games, Best Original Game, Best Microsoft Xbox One Game, Best Sony Playstation 4 Game oraz Best PC Game. Dzięki wydawnictwu nasza produkcja będzie obecna na targach Gamescom i zostanie pokazana graczom oraz przedstawicielom mediów. All in! Games zapewnia nam niezbędne finansowanie gry oraz wsparcie w jej kampanii marketingowej, której jednym z elementów jest obecność na najważniejszych wydarzeniach branżowych na świecie.” – zakończyła Prezes Cygan-Opyt.

Trailer gry „Ghostrunner” – https://youtu.be/bdwr3oTTpvk

W kwietniu 2019 r. do sprzedaży na PC, PS4 oraz Xbox wprowadzona została wyprodukowana przez ONE MORE LEVEL S.A. gra „God’s Trigger”, która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem i odbiorem przez recenzentów uzyskując wysokie oceny m.in. w serwisie metacritic.com. Jest to kooperacyjna gra akcji z gatunku Top-down Shooter tworzona we współpracy z Wydawnictwem Techland. Premiera gry „God’s Trigger” była przełomowym momentem w historii Spółki, bowiem dzięki bardzo dobrym ocenom uwiarygodniła się ona jako dobry producent gier. Emitent nie otrzymał jeszcze wyników sprzedażowych gry „God’s Trigger” od jej Wydawcy.

ONE MORE LEVEL S.A. (poprzednio Laser-Med S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w sierpniu 2012 roku. ONE MORE LEVEL S.A. to podmiot, który powstał z połączenia notowanej na rynku NewConnect Spółki Laser-Med S.A. z niepubliczną spółką One More Level S.A., działającą w branży gier komputerowych. ONE MORE LEVEL S.A. jest certyfikowanym wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam.