Kraków, 02.08.2019 r.

ONE MORE LEVEL S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect, zapowie swój nowy tytuł podczas targów Gamescom, które odbędą się w sierpniu br. w Kolonii. Gra została zgłoszona przez jej wydawcę – All In! Games – do plebiscytu Gamescom Awards 2019 w pięciu kategoriach.

Zapowiedź nowego tytułu studia ONE MORE LEVEL S.A. odbędzie się w dniu 19 sierpnia 2019 r. i gra zaprezentowana zostanie na stoisku w trakcie Targów Gamescom w Kolonii w dniach od 20 do 24 sierpnia 2019 r. Nowa produkcja Spółki jest grą z gatunku FPP, czyli przedstawiona z perspektywy pierwszej osoby i jest realizowana na silniku Unreal Engine 4, dzięki czemu będzie charakteryzowała się najwyższym standardem i oferowała graczom rozrywkę na najwyższym poziomie. Nowy tytuł będzie przeznaczony na komputery PC oraz konsole PS4 i Xbox One. Zarząd ONE MORE LEVEL S.A. liczy na dobre przyjęcie nowej gry i rozpoczęcie budowania społeczności dzięki pokazaniu jej na targach Gamescom.

„Produkcja nowego tytułu i zbliżająca się jego zapowiedź jest dla całej Spółki otwarciem nowego rozdziału. Zmiana technologii, w której jest produkowany nasz najnowszy tytuł, jest ogromnym wyzwaniem, z którym zespół doskonale sobie radzi. Tytuł rozwija się zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Pozytywne przyjęcie w recenzjach gry God’s Trigger utwierdza nas w przekonaniu, że produkowanie gier silnie opartych na wrażeniach gameplayowych jest tym, czego aktualnie oczekuje rynek. Doświadczony zespół w najbliższym czasie zostanie powiększony o nowe osoby, które pozwolą wynieść jakość produkowanego tytułu na jeszcze wyższy poziom, by móc spełnić oczekiwania graczy, rosnące wraz ze zbliżającą się nową generacją konsol.” – ocenia Iwona Cygan-Opyt, Prezes Zarządu Spółki ONE MORE LEVEL S.A.

Nowa gra Spółki została zgłoszona przez All In! Games będącego jej wydawcą do plebiscytu Gamescom Awards 2019 towarzyszącemu corocznym targom Gamescom w Kolonii w pięciu następujących kategoriach: Best Action Games, Best Original Game, Best Microsoft Xbox One Game, Best Sony Playstation 4 Game oraz Best PC Game. Wydawcą nowej produkcji ONE MORE LEVEL S.A. na całym świecie jest spółka All In! Games Sp. z o.o. Dzięki wsparciu wydawcy produkowana przez Spółkę gra otrzyma niezbędne finansowanie produkcji, profesjonalną kampanię reklamową, kontakt z influencerami, obecność na najważniejszych wydarzeniach branżowych na świecie, a także premierę na wszystkich największych rynkach jednocześnie. Zarząd ONE MORE LEVEL S.A. bardzo dobrze ocenia dotychczasową współpracę z wydawcą.

„Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z wydawnictwem All In! Games, które aktywnie wspiera nas podczas procesu produkcji i będzie odpowiedzialne za marketing gry. Dzięki temu możemy się skupić na dostarczeniu dobrego produktu. Mamy nadzieję, że to, co zaprezentujemy podczas nadchodzących targów Gamescom, pozytywnie zaskoczy zarówno graczy, jak i naszych Akcjonariuszy.” – zakończyła Prezes Cygan-Opyt.

W kwietniu 2019 r. do sprzedaży na PC, PS4 oraz Xbox trafiła wyprodukowana przez Spółkę gra „God’s Trigger”, która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem i odbiorem przez recenzentów uzyskując wysokie oceny m.in. w serwisie metacritic.com. Jest to kooperacyjna gra akcji z gatunku Top-down Shooter tworzona we współpracy z Wydawnictwem Techland.

Spółka zakończyła 1 kw. 2019 r. zyskiem netto w kwocie 114 tys. zł zysku netto przy przychodach netto ze sprzedaży przekraczających 1.005 tys. zł. W analogicznym okresie 2018 r. ONE MORE LEVEL S.A. miała blisko 11 tys. zł straty netto, a jej przychody netto ze sprzedaży wyniosły 210 tys. zł.

ONE MORE LEVEL S.A. (poprzednio Laser-Med S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w sierpniu 2012 roku. ONE MORE LEVEL S.A. to podmiot, który powstał z połączenia notowanej na rynku NewConnect Spółki Laser-Med S.A. z niepubliczną spółką One More Level S.A., działającą w branży gier komputerowych. ONE MORE LEVEL S.A. jest certyfikowanym wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam.