Kraków, 27.05.2019 r.

ONE MORE LEVEL S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect, poinformowała o otrzymaniu przez grę „God’s Trigger” bezpłatnego dodatku w wersji w postaci trybu Online Co-Op. Dodatek ten został wprowadzony dla wersji gry dostępnej na komputery PC za pośrednictwem sklepu Steam.

Emitent otrzymał informację, że zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią gra „God’s Trigger” w wersji przeznaczonej na komputery PC dostępnej za pośrednictwem sklepu Steam (platformy dystrybucji cyfrowej) otrzymała bezpłatny dodatek w wersji w postaci trybu Online Co-Op. Gra posiada także lokalny tryb kooperacyjny. Wprowadzenie dodatkowego trybu kooperacji sieciowej jest zgodne ze strategią rozwoju produktu i powinno pozytywnie wpłynąć na jego wyniki sprzedażowe. Zarząd ONE MORE LEVEL S.A. uważa, że wdrożenie trybu Online Co-Op w przypadku takiej gry jak „God’s Trigger” może przełożyć się na wyraźny wzrost sprzedaży.

„Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wprowadziliśmy do gry darmowy dodatek zawierający tryb online co-op. Jest to jedno z kilku rozszerzeń zaplanowanych dla „God’s Trigger”. Tym dodatkiem, jak również kolejnymi rozszerzeniami, chcemy dać społeczności graczy jeszcze więcej możliwości zabawy w naszej grze. Pozytywne przyjęcie i wysokie oceny „God’s Trigger” dają zespołowi dużo pozytywnej energii do pracy nad kolejnym tytułem, którego zapowiedź planujemy w najbliższym czasie.” – wyjaśnia Iwona Cygan- Opyt, Prezes Zarządu Spółki ONE MORE LEVEL S.A.

W kwietniu 2019 r. do sprzedaży na PC, PS4 oraz Xbox trafiła wyprodukowana przez Spółkę gra „God’s Trigger”, która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem i odbiorem przez recenzentów uzyskując wysokie oceny m.in. w serwisie metacritic.com. Jest to kooperacyjna gra akcji z gatunku Top-down Shooter tworzona we współpracy z Wydawnictwem Techland.

ONE MORE LEVEL S.A. realizuje także kolejny projekt, jakim jest gra z gatunku FPP, czyli przedstawiona z perspektywy pierwszej osoby. Produkcja ta jest realizowana na silniku Unreal Engine 4, dzięki czemu będzie charakteryzowała się najwyższym standardem i oferowała graczom rozrywkę na najwyższym poziomie. Zmiana silnika wpłynie pozytywnie na jakościowy skok kolejnej gry w porównaniu z poprzednim projektem Spółki. Powstająca produkcja będzie przeznaczona na komputery PC oraz konsole PS4 i Xbox One. Jej premiera została zaplanowana na 2020 r., a pierwsze informacje odnośnie tego projektu zostaną opublikowane przez Emitenta w najbliższych tygodniach.

Spółka zakończyła 1 kw. 2019 r. zyskiem netto w kwocie 114 tys. zł zysku netto przy przychodach netto ze sprzedaży przekraczających 1.005 tys. zł. W analogicznym okresie 2018 r. ONE MORE LEVEL S.A. miała blisko 11 tys. zł straty netto, a jej przychody netto ze sprzedaży wyniosły 210 tys. zł.

ONE MORE LEVEL S.A. (poprzednio Laser-Med S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w sierpniu 2012 roku. ONE MORE LEVEL S.A. to podmiot, który powstał z połączenia notowanej na rynku NewConnect Spółki Laser-Med S.A. z niepubliczną spółką One More Level S.A., działającą w branży gier komputerowych. ONE MORE LEVEL S.A. jest certyfikowanym wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam.

Link do profilu gry „God’s Trigger” w serwisie Steam: https://store.steampowered.com/app/488730/Gods_Trigger/

Oficjalna strona internetowa gry „God’s Trigger”: https://godstriggergame.com/