Kraków, 24.04.2019 r.

ONE MORE LEVEL S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect, rozpoczęła w dniu 18 kwietnia 2019 r. sprzedaż gry „God’s Trigger”, której Wydawcą jest firma Techland. Trafiła ona do dystrybucji na platformach PC (Steam), Microsoft Xbox One oraz Sony Playstation 4, a jej pierwsze recenzje i oceny w branżowych serwisach są bardzo optymistyczne.

Gra „God’s Trigger” jest dostępna w sprzedaży od 18 kwietnia 2019 r., a jej cena wynosi 14,99 USD. Produkcja studia ONE MORE LEVEL S.A. spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem i odbiorem wśród recenzentów uzyskując wysokie oceny. W serwisie agregującym oceny metacritic.com gra „God’s Trigger” uzyskała następującą średnią ocen: Xbox One – 88, PC – 81 oraz PlayStation4 – 76. Z kolei serwis Open Critic ocenił ją w taki sposób: OpenCritic Rating – STRONG, Top Critic Average – 81, Critics Recommend – 80%. Zarząd ONE MORE LEVEL S.A. jest przekonany, że uzyskane dobre recenzje i wysokie oceny powinny przełożyć się na przychody ze sprzedaży gry na wysokim poziomie, a w rezultacie na jej znaczący zysk. Spółka liczy przede wszystkim na bardzo dobrą sprzedaż „God’s Trigger” na konsolach.

„Po wielu miesiącach wytężonej pracy zespołu gra „God’s Trigger” trafiła na cyfrowe półki sklepowe. Ciepłe przyjęcie w recenzjach oraz bardzo wysokie noty, dzięki którym gra osiągnęła wysoką ocenę w rankingu metacritic, są żywym dowodem tego, że zgodnie z wcześniejszymi obietnicami udało nam się dostarczyć graczom produkt najwyższej jakości. „God’s Trigger” to prawdziwy chrzest bojowy zespołu One More Level. Wszyscy pracownicy, współpracownicy, artyści i projektanci dzięki swojemu zaangażowaniu oraz pracy przez cały okres produkcji przyczynili się do naszego sukcesu, jakim jest stworzenie gry cechującej się wysokim poziomem wykonania. Bardzo wysokie oceny gry są również obietnicą, że nasze kolejne produkcje będą cechować się równie dużą dbałością o jakość wykonania.” – podkreśla Iwona Cygan-Opyt, Prezes Zarządu Spółki ONE MORE LEVEL S.A.

Gra „God’s Trigger”, której producentem jest ONE MORE LEVEL S.A. to kooperacyjna gra akcji z gatunku Top-down Shooter tworzona we współpracy z Wydawnictwem Techland. W minionym roku Spółka zaprezentowała ją na targach Electronic Entertainment Expo 2018 (E3) w Los Angeles oraz amerykańskich targach PAX WEST w Seattle, a rok wcześniej podczas branżowych targów Gamescom, gdzie otrzymała bardzo dobre recenzje oraz nagrodę w kategorii: Best Puzzle / Skill Game, a także była nominowana w kategorii: Gamescom award for best booth.

Kampania marketingowa gry „God’s Trigger” potrwa do drugiej połowy czerwca br. Najmocniejszymi stronami tej produkcji jest przede wszystkim zaawansowana kooperacja, możliwość rozwoju bohaterów połączona z żonglowaniem oryginalnymi umiejętnościami każdego z nich, a także kampania, której długość szacowana jest na 6 do 8 godzin oraz szereg poziomów dodatkowych, które znacznie wydłużają rozgrywkę.

ONE MORE LEVEL S.A. w czerwcu 2018 r. podpisała umowę licencyjną z podmiotem, który będzie wyłącznym Wydawcą nowej gry z gatunku FPP produkowanej przez Spółkę. Całkowity budżet tego projektu kształtuje się na poziomie 4,5 mln zł. Nowa produkcja z gatunku FPP powstanie przy użyciu technologii Unreal Engine, a jej zapowiedź jest planowana na drugą połowę 2019 r. Gra będzie docelowo tworzona na platformy PC, Xbox oraz PlayStation.

ONE MORE LEVEL S.A. (poprzednio Laser-Med S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w sierpniu 2012 roku. ONE MORE LEVEL S.A. to podmiot, który powstał z połączenia notowanej na rynku NewConnect Spółki Laser-Med S.A. z niepubliczną spółką One More Level S.A., działającą w branży gier komputerowych. Spółka jest studiem game developerskim, które wydało m.in. takie gry jak: Warlocks vs Shadows oraz Deadlings. ONE MORE LEVEL S.A. jest również certyfikowanym wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam.

Link do profilu gry „God’s Trigger” w serwisie Steam: https://store.steampowered.com/app/488730/Gods_Trigger/
Oficjalna strona internetowa gry „God’s Trigger”: https://godstriggergame.com/