Kraków, 11.05.2018 r.

ONE MORE LEVEL S.A. (poprzednio Laser-Med S.A.), Spółka notowana na rynku NewConnect, liczy na osiągnięcie sukcesu przez jej flagowy produkt – grę „God’s Trigger”. Jej wydawcą jest firma Techland, a gra będzie dostępna na konsolach PS4, Xbox One oraz na komputerach PC.

Gra „God’s Trigger”, której producentem jest One More Level S.A., to kooperacyjna gra akcji z gatunku Top-down Shooter. Jest ona tworzona we współpracy z Wydawnictwem Techland i należy do najbardziej wyczekiwanych tytułów w 2018 r. na konsole (PS4, Xbox One) oraz na komputery osobiste PC. Produkcja została zaprezentowana podczas największych międzynarodowych imprez branżowych w 2017 r., a jej stoisko na targach Gamescom 2017 w Kolonii otrzymało nominację w kategoriach „Game of the Show” i „Best Booth”. Sama gra zdobyła nagrodę w kategorii „Best Skill/Puzzle Game” oraz nominację od społeczności Gamescom do najlepszej gry targów. Współpraca z Wydawnictwem Techland w projekcie zakłada rozbudowaną kampanię marketingową gry „God’s Trigger”, która ma jej zapewnić właściwą ekspozycję IP zarówno na rynku lokalnym, jak i globalnym.

„Projekt, który realizujemy w ramach współpracy z Wydawnictwem Techland, jest grą, która znakomicie wpisuje się w obecne trendy rynku gier komputerowych. Decydując się na stworzenie tytułu kooperacyjnego (tzw. couch co-op) chcieliśmy odpowiedzieć na oczekiwania szerokiego grona graczy, którzy od wielu lat poszukiwali właśnie takiej produkcji. Zasilając kreatywność naszego zespołu sugestiami specjalistów z Techlandu udało nam się wspólnie przygotować solidną produkcję, która ma realną szansę stać się jednym z najgorętszych tytułów sektora indie premium w 2018 r. Aktywne zaangażowanie naszych partnerów z Techlandu nie tylko umożliwiło nam skuteczną optymalizację planowania pracy nad projektem, ale również zdobycie szeregu bezcennych doświadczeń, które z pewnością wpłyną na kolejne projekty naszego studia. Wierzę, że God’s Trigger to prawdziwy kamień milowy, który ostatecznie utrwali pozycję One More Level jako wiodącego studia na polskim i międzynarodowym rynku twórców gier komputerowych.” – komentuje Iwona Cygan, Prezes Zarządu Spółki ONE MORE LEVEL S.A.

Gra “God’s Trigger” została wymieniona na liście najciekawszych gier 2018 roku w prestiżowym i ogólnoświatowym serwisie branżowym – pcgamer.com. Również polskie serwisy poświęcone elektronicznej rozrywce uznały tą produkcję za bardzo obiecującą i dobrze rokującą, co świadczy o jej wysokim potencjale rynkowym.

ONE MORE LEVEL S.A. to podmiot, który powstał z połączenia notowanej na rynku NewConnect Spółki Laser-Med S.A. z niepubliczną spółką One More Level S.A., działającą w branży gier komputerowych. Zrealizowane połączenie będzie miało bardzo duży wpływ na dalszy rozwój ONE MORE LEVEL S.A. i budowanie wzrostu jej wartości dzięki wykorzystaniu wzajemnego potencjału obu spółek, m.in. obecności na rynku publicznym. Aktualnie prowadzone są wewnętrzne działania porządkujące i optymalizujące funkcjonowanie Spółki po dokonanym połączeniu. Obejmują one zarówno kwestie realizowanej działalności w zakresie projektowania gier komputerowych, jak również opracowania najlepszych rozwiązań dla jej przyszłości. ONE MORE LEVEL S.A. prowadzi również prace nad przyjęciem nowej strategii rozwoju.

ONE MORE LEVEL S.A. (poprzednio Laser-Med S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w sierpniu 2012 roku. Spółka jest studiem game developerskim, które wydało m.in. takie gry jak: Warlocks vs Shadows, Deadlings oraz Race to Mars. ONE MORE LEVEL S.A. (dawniej Laser-Med S.A.) jest również certyfikowanym wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam.