Kraków, 18.11.2019 r.

ONE MORE LEVEL S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect, będzie współpracowała z Apogee Software Ltd (znana pod firmą 3D Realms) oraz Slipgate Ironworks ApS przy pracy nad produkcją, dystrybucją i marketingiem gry „Ghostrunner”. Produkcja ta została zapowiedziana przez Spółkę podczas tegorocznych targów Gamescom w Kolonii.

„Ghostrunner” to hardcore’owa gra walki FPP w klimacie cyberpunkowej post-apokalipsy, która cechuje się niespotykaną jakością grafiki. ONE MORE LEVEL S.A. otrzymała informację od Wydawcy tej gry – All In! Games – o dołączeniu przez Apogee Software Ltd (znana pod firmą 3D Realms) i Slipgate Ironworks ApS do prac nad jej produkcją, dystrybucją i działań marketingowych. 3D Realms dzięki wykorzystaniu swojej szerokiej wiedzy i ogromnego doświadczenia w pracy przy tytułach z gatunku FPS będzie wspierać produkcję i marketing gry „Ghostrunner”. Zdaniem Zarządu Spółki dołączenie tych dwóch uznanych podmiotów do projektu wpłynie pozytywnie na jakość produkcji i poziom sprzedaży.

„Niezmiernie cieszymy się, że do projektu dołącza taka marka jak 3D Realms. Ich ogromne doświadczenie w tworzeniu gier FPS będzie miało ogromny wpływ na podniesienie jakości projektu oraz dalszy rozwój Spółki.” – wyjaśnia Iwona Cygan-Opyt, Prezes Zarządu Spółki ONE MORE LEVEL S.A.

Premiera gry „Ghostrunner” na platformy PC, Xbox One i PS4 jest zaplanowana na 3 kw. 2020 r. Specjalnie zaprojektowany system ruchu w tej produkcji sprawia, że walka nigdy nie miała takiej dynamiki. Fabuła gry toczy się w post-apokaliptycznym świecie, w którym gracz jest cyber-wojownikiem i musi stanąć do walki w obu światach: fizycznym i cyberprzestrzeni oraz dotrzeć na szczyt wieży, gdzie czeka przyszłość ludzkości i odpowiedzi na pytania, których wszyscy boją się zadać.

3D Realms to firma z ponad trzydziestoletnim stażem w branży gier wideo. Przez te wszystkie lata utrwaliła się ona w świadomości graczy dzięki takim tytułom jak Wolfenstein 3D, Duke Nukem 3D, Max Payne, a ostatnio Ion Fury oraz WRATH. Gra „Ghostrunner” idealnie wpasowuje się w misję 3D Realms, którą jest wydawanie świetnych gier akcji obserwowanych z perspektywy pierwszej osoby. Warto również dodać, że 3D Realms zaprezentuje grę „Ghostrunner” na swoim stoisku podczas konwentu PAX South w Stanach Zjednoczonych.

Wydawcą gry „Ghostrunner” na całym świecie jest All In! Games – krakowski wydawca i producent gier AA/AA+ na konsole i PC. All In! Games w swoim portfolio posiada m.in. Tools Up! (The Knights of Unity), Paradise Lost (PolyAmorous), Fort Triumph (CookieByte), Daymare: 1998 (Invader Studios, Destructive Creations), Metamorphosis (Ovid Works) i Space Company Simulator (INTERMARUM).

Oficjalny Trailer gry „Ghostrunner” – https://www.youtube.com/watch?v=bdwr3oTTpvk
Oficjalny Gameplay gry „Ghostrunner” – https://www.youtube.com/watch?v=_Fwmb5kvkOs

W kwietniu 2019 r. do sprzedaży na PC, PS4 oraz Xbox wprowadzona została wyprodukowana przez ONE MORE LEVEL S.A. gra „God’s Trigger”, która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem i odbiorem przez recenzentów uzyskując wysokie oceny m.in. w serwisie metacritic.com. Jest to kooperacyjna gra akcji z gatunku Top-down Shooter tworzona we współpracy z Wydawnictwem Techland. Premiera gry „God’s Trigger” była przełomowym momentem w historii Spółki, bowiem dzięki bardzo dobrym ocenom uwiarygodniła się ona jako dobry producent gier. Emitent nie otrzymał jeszcze wyników sprzedażowych gry „God’s Trigger” od jej Wydawcy.

ONE MORE LEVEL S.A. (poprzednio Laser-Med S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w sierpniu 2012 roku. ONE MORE LEVEL S.A. to podmiot, który powstał z połączenia notowanej na rynku NewConnect Spółki Laser-Med S.A. z niepubliczną spółką One More Level S.A., działającą w branży gier komputerowych. ONE MORE LEVEL S.A. jest certyfikowanym wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam.